Záhajení nového školního roku 1.9.2021

Aktuální informace k provozu MŠ od 1.9.2021

Nový školní rok začne ve středu 1.9.2021. Všechny děti jsou automaticky na tento den přihlášení. Případnou nepřítomnost dítěte je třeba omluvit nejpozději do 31.8.2021 do 15,00 hodin.

Provozní informace
1. Do MŠ patří pouze děti bez známek infekčních onemocnění. Pokud má vaše dítě příznaky infekčního onemocnění, které jsou projevem chronického onemocnění, včetně alergického onemocnění (rýma, kašel), je umožněn pobyt v MŠ pouze v případě, že prokážete, že dítě netrpí infekčním onemocněním

2.Děti v MŠ nemusí nosit roušky ani respirátory. Také se nemusí testovat.

3. Doprovázející osoby mají po celou dobu pobytu v MŠ respirátor řady FFP nebo KN95. Doporučujeme použít  desinfekci, která je umístěna v šatně dětí. V MŠ se zdržujte  co možná nejkratší dobu.

4. Prosíme o vaši součinnost ohledně vytváření hygienických návyků u dětí (umývání rukou před vstupem do třídy, používání jednorázových kapesníků a následné umývání rukou, technika a význam správného mytí rukou).

5. Po návštěvě rizikových zemí je nutné dodržovat samoizolaci a následné testování i u dětí dle aktuálních informací Krajské hygienické stanice.

6. Na začátku roku si zkontrolujte vaše kontaktní údaje. Za současné situace je nutné, abychom se vám mohli v případě potřeby dovolat.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný a bezproblémový začátek nového školního roku.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *